CSO 50 head

Custom Special Overdrive to konstrukcja nawiązująca do wzmacniaczy Dumble „Overdrive Special” z lat 70tych. Wzmacniacz ten jest całkowicie ręcznie zbudowany na bazie doskonałych komponenetów.

Read More

Vulture Head

Ten head sprosta każdemu wyzwaniu.
W pełni lampowy wzmacniacz o konstrukcji przedwzmacniacza 4-ro kanałowej, z pełną regulacja oraz korekcją dla każdego kanału.

Read More

Firebird head

Ten mały head zabierzesz ze sobą wszędzie !
I wszędzie narobi sporo hałasu!
Konstrukcja 2 kanałowa z pełna korekcją dla każdego z nich.

Read More

Nazywam się Marek Gierszewski, firmę MG AMPLIFICATION prowadzę od 2005 roku. Firma MG zajmuję się wytwarzaniem gitarowych wzmacniaczy lampowych. To połączenie pasji z doświadczeniem muzycznym, którego konsekwencją jest w pełni świadome kreowanie brzmienia wzmacniaczy.

Wszystkie moje produkty są ręcznie montowane. Stosuję najlepsze komponenty, ręcznie wykonywane  są także transformatory, które są newralgicznym punktem w torze sygnałowym wzmacniaczy. Wzmacniacze wykonywane są zarówno w technologii Point To Point (montaż przestrzenny ) jak też PCB ( płytki drukowane ). Niewątpliwym atutem moich wyrobów jest bardzo duża możliwość personalizacji, wyboru wariantu wzmacniacza, koloru tolexu, gałek, czy maskownic. W przypadku kolumn oferuję bardzo duży wybór głośników z oferty Celestiona, Eminence, WGS, Jensen, Electrovoice.

Wszystkie wyroby wykonane są z dużą dbałością o detale i estetykę. Każdy wzmacniacz jest także gruntownie testowany oraz ogrywany, co gwarantuje dużą bezawaryjność i powtarzalność brzmienia.

Prowadzę także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wzmacniaczy MG. Świadczę również usługi serwisowe  wzmacniaczy lampowych innych producentów włącznie z naprawą transformatorów zasilających i głośnikowych.